יוגה

פילאטיס יתרונות - כל המידע הנדרש עבור הנושא

פילאטיס יתרונות

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית הפועלת על ליבת הגוף, הכוללת את הגב, הבטן ורצפת האגן. זוהי דרך מצוינת לשפר את היציבה ואת יישור עמוד השדרה.

ניתן לעשות פילאטיס בקבוצה או בכיתה אישית. ישנם גם סרטי פילאטיס DVD לשימוש ביתי.

התרגילים מבוצעים על הרצפה עם אביזרים רבים כמו מחצלות, רצועות, כדורים וכיסאות. את התרגילים אפשר לעשות באמצעות המחצלת או הכיסא - מה שאתם מרגישים איתו יותר נוח.

כיום פילאטיס הופך למפורסם יותר מכיוון שהוכח שיש לו יתרונות רבים עבור אנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים או בעיות פיזיות אחרות הקשורות לעמוד השדרה או לאזור האגן שלהם.

פילאטיס הוא תרגיל בעל השפעה נמוכה המחזקת ומתיחת את הגוף. הוא מתאים לכל רמות הכושר, כולל אנשים עם פציעות או מוגבלויות. הוכח שהוא משפר את היציבה, הגמישות, הכוח והשיווי משקל.

כמה מהיתרונות של פילאטיס הם:

  • משפר את היציבה
  • מחזק את שרירי הליבה
  • משפר את הגמישות
  • משפר שיווי משקל
  • מפחית כאבי גב

פילאטיס הוא אימון גוף מלא המספק יתרונות לגוף במובנים רבים. פילאטיס מחזק את הליבה, מאריך ומחזק את השרירים, משפר את היציבה, מגביר גמישות ושיווי משקל ומקדם ירידה במשקל.

למי מומלץ לעשות פילאטיס ?

פילאטיס מומלץ לאנשים הסובלים מכאבי גב או בעיות מפרקים אחרות מכיוון שהוא מחזק את השרירים תוך כדי מתיחתם כדי למנוע פציעה. זה גם טוב לאנשים עם דלקת פרקים כי זה עוזר לשפר את טווח התנועה שלהם מבלי לאמץ את המפרקים.

פילאטיס הוא סוג של פעילות גופנית המתאימה ביותר לאנשים המחפשים לשפר את הכוח והגמישות שלהם.

פילאטיס נעשה בדרך כלל במסגרת קבוצתית, שבה המדריך עוזר לכם להפיק את המרב מכל תרגיל. בפילאטיס יש גם דגש רב על נשימה ובהירות מנטלית.

אנשים שמומלץ לעשות פילאטיס כוללים את אלו שרוצים לשפר את הכושר הגופני שלהם, אנשים עם פציעות או כאבים כרוניים ונשים בהריון.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנדרש עבור הנושא פילאטיס יתרונות.

תפריט נגישות אתר