חליפות גברים

מדריך חליפות גברים - איך לבחור את התלבושת המתאימה למבנה הגוף שלך

חליפות גברים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חליפות גברים הן סוג של לבוש הנלבש באופן מסורתי על ידי גברים ויש להם ז'קט ומכנס תואמים. חליפות אלו מגיעות בסגנונות וצבעים שונים. ניתן ללבוש חליפות אלה לאירועים רשמיים כמו חתונות, ראיונות או ראיונות עבודה. ניתן ללבוש אותם גם לאירועים פחות רשמיים כמו הלוויות או מסיבות.

לחליפה היסטוריה ארוכה בלבוש מערבי, עם דוגמאות מוקדמות עוד מימי הביניים. החליפה המודרנית פותחה באנגליה בסביבות 1820. היא הפכה לפופולרית באמריקה במהלך שנות ה-20 וה-30 בשל הדמיון שלה לסגנונות חייטות אירופאים.

חליפות מסוג זה עשויות באופן מסורתי מבדי צמר וכותנה. עם זאת, הם זמינים גם בחומרים אחרים כמו פשתן או סיבים סינתטיים. החליפה תוכננה במקור ללבישה כתלבושת מלאה לעבודת גברים או כמדים רשמיים לקציני צבא והותאמה עם הזמן כדי להתאים לסגנונות לבוש שונים.

החליפה מורכבת משני חלקים: הז'קט (המכונה גם מעיל) והמכנסיים (מכנסיים). לז'קט יש בדרך כלל שרוולים עם כפתורים בחזית, בעוד שלמכנסיים יש רצועות מותניים משני הצדדים עם פלטה כדי להחזיק אותם סביב הירכיים.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת החליפה המתאימה לך. חשוב לדעת לאיזה סגנון חליפה אתה צריך - בין אם היא בגזרה קלה, קלאסית או גדולה וגבוהה - וכן את הצבע והבד של החליפה לפני ביצוע הרכישה.

סוגי חליפות גברים לפי מבנה הגוף שלך

צורות גוף שונות דורשות סוגים שונים של חליפות כדי להיראות במיטבן. אם יש לך מבנה גוף דק, כדאי ללבוש חליפות בגזרה דקה שיאריכו את מבנה הגוף שלך ויגרמו לו להיראות פרופורציונלי יותר. אתה יכול גם ללבוש ז'קטים רפויים עם מכנסיים דקים או ז'קטים מצוידים עם מכנסיים מלאים יותר אם אתה רוצה מראה של מבנה אתלטי.

אם יש לך מבנה גוף אתלטי, אז עדיף לבחור ז'קטים רפויים יותר עם מכנסיים מלאים יותר כדי שהמבנה שלך לא ייראה קופסתי מדי. כדאי גם להימנע מללבוש ז'קטים צמודים עם מכנסיים בגזרה דקה שכן זה ידגיש את הכתפיים שלך ויגרום להם להיראות רחב יותר ממה שהם באמת.

תפריט נגישות אתר