קורסים

המדריך האולטימטיבי של קורס צניחה חופשית - מה שאתם צריכים לדעת

קורס צניחה חופשית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

קורס צניחה חופשית הוא קורס הכשרה לצניחה חופשית. זה בדרך כלל לוקח בערך 8-12 שבועות ומנוהל על ידי מדריך. הקורס מחולק ל-3 חלקים עיקריים - בית ספר קרקעי, אימוני נפילה חופשית וקפיצות.

ניתן לומר כי קורס צניחה חופשית יכול ללמד אתכם על היסודות של קפיצה ממטוס ועל אמצעי הבטיחות שיש לנקוט כאשר עושים זאת. זה גם מלמד אותכם כיצד לשלוט בגוף שלכם באוויר וכיצד לנחות בבטחה מבלי לפגוע בעצמכם או באחרים.

כמו כן, היתרונות של קורס צניחה חופשית הם רבים. בתור התחלה, זו דרך מצוינת לשפר את הכושר הגופני שלכם. אתם גם תוכלו ליהנות מהריגוש של טיסה וקפיצה ממטוס תוך זמן קצר.

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לעבור קורס צניחה חופשית. חלקם כוללים:

  • אתם תזכו לחוות את הריגוש של צניחה חופשית.
  • זוהי חוויה מיוחדת שלא כל אדם מסוגל לעשות אותה.
  • זו גם חוויה עמוסה באנדרלין והיא תרגש אותכם.
  • זוהי הרפתקה ומשהו חדש עבור רשימת המטרות שלכם.

הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם פחד בקפיצה ראשונה

פחד יכול להיות אינסטינקט טבעי שעוזר לנו להימנע מסכנה, אבל הוא גם יכול למנוע מאיתנו לעשות משהו שאנחנו רוצים לעשות. הנה כמה טיפים כיצד להתגבר על הפחד ולהפיק את המרב מהקפיצה הראשונה שלכם.

  • התכוננו לגרוע מכל - אם אתם מפחדים מגבהים או מטיסות, חשוב לדעת למה אתם נכנסים לפני שאתם עולים לאוויר בפועל. ודאו שאתם יודעים איזה סוג מטוס עומד להמריא ואיזה סוג של ציוד נחיתה יש לו. כדאי גם לוודא שאין נוסעים נוספים על הסיפון שעלולים לפחד גם כן.
  • אל תדאגו להיראות טוב - קל להרגיש כישלון אם אתם לא נראים טוב במהלך הקפיצה הראשונה שלכם, אבל זה לא נכון. אתם צריכים להתמקד בלהנות במקום. אם כבר, אנשים יעריכו את האומץ והנחישות שלכם יותר מכל דבר אחר.

תפריט נגישות אתר