שעונים

המדריך האולטימטיבי לבחירת שעונים לנשים הטובים ביותר

שעונים לנשים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בחירת שעונים לאישה אינה קלה כי ישנם סוגים רבים ושונים של שעונים לנשים. אבל מהם שעוני הנשים הטובים ביותר? נתחיל בהסתכלות על הסוגים הפופולריים ביותר של שעונים לנשים.

הסוג הראשון הוא השעון הקלאסי. סוג זה של שעון מגיע בסגנונות וצבעים רבים ושונים, אך יש לו את אותו עיצוב בסיסי: פנים עגולות עם ספרות רומיות או ערביות, ובדרך כלל מחוגים עדינים כדי לומר לך את השעה.

הסוג השני הוא שעון קוורץ אנלוגי. סוג זה של שעון משתמש בסוללה ויש לו מחוגים שמסתובבים כדי להראות לך את השעה, במקום להשתמש במספרים כמו בשעון דיגיטלי.

הסוג השלישי הוא שעון קוורץ דיגיטלי. סוג זה נותן לך מספרים על המסך שלו כדי לומר לך מה השעה, ולעתים קרובות גם מציג מידע אחר כגון פונקציות תאריך או שעון עצר.

חלק מהשעונים יכולים להיראות כצעקניים מדי או גבריים מדי עבור פרק כף היד של אישה, בעוד שאחרים עשויים שלא להתאים כראוי על פרקי כף היד הקטנים יותר או להיות כבדים מדי.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בקניית שעון הוא האם הוא עמיד למים או לא. אם את מתכוונת לעשות פעילויות מים כלשהן, אז תצטרכי שעון עמיד למים שיכול להתמודד עם לחץ המים. כדאי גם לשקול איזה סוג של חומר רצועה יש לשעון. אם יש לך עור רגיש, אז אולי כדאי להסתכל על שעונים עם רצועות גומי או רצועות סיליקון שכן החומרים הללו נוחים יותר ופחות עלולים לגרום לתגובה אלרגית.

עובדות מעניינות על שעונים לנשים שכנראה לא הכרתם

שעוני נשים קיימים כבר זמן רב, אך לא תמיד ניתנה להם אותה תשומת לב כמו שעוני גברים. עם זאת, עם השנים, שעוני נשים הפכו פופולריים יותר ויותר. כעת נסקור כמה מהעובדות המעניינות על שעוני נשים שכנראה לא הכרתם.

  • שעוני נשים קטנים יותר משעוני גברים מכיוון שהם נועדו להתאים בנוחות על פרק כף היד של אישה.
  • שעון הנשים היקר ביותר עשוי מזהב טהור ויהלומים.
  • נשים נהגו לענוד שעוני כיס על שרשראות סביב צווארן או מוצמדות לבגדיהן כדי לעקוב אחר הזמן בזמן ביצוע מטלות הבית או בחוץ בפומבי מבלי להיראות כגסות כלפי אחרים.
  • בשוויץ קיימת עמותה לשענים בשם "אגודת שענים לנשים ונערות" שהוקמה בשנת 1884.

תפריט נגישות אתר